Cihazınız sizi tekrar hayal kırıklığına uğrattı, ancak önemli görevleri ve ev işlerini tamamlamak için gerçekten ona ihtiyacınız var, bu yüzden nereye dönüyorsunuz? Uzman olmayan bir servisi çağırmak sizi elinizde daha büyük problemlerle ya da hatta daha sonra tekrar başarısız olan bir cihazla bırakabilir. Arçelik servisi olarak Arçelik markası için onaylanmış bir servis merkeziyiz. Bu, cihazınızın tekrar çalışmasını sağlamak için en güncel bilgilere ve parçalara sahip olduğumuz anlamına gelmektedir.

İstanbul Arçelik Servis olarak siz değerli müşterilemize kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

Arçelik Servisi, Profesyonel ve alanında uzman personeli ile tüm arçelik marka cihazlarınızın onarımını ve bakımını yapmaktayız. İstanbul Arçelik Servisi işçilik garantili servis desteği ile sektörünün ileri gelen teknik destek firmasıdır.

İstanbul Arçelik Servisi olarak güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz taleplerinizle birebir ilgilenmektedir. 7/24 çalışan uzman müşteri temsilcilerimiz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün profesyonel hizmet alabileceginiz uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Avrupa ve Anadolu yakasının tamamına hizmet veren Arçelik Servisi firmamız montaj, bakım, tamir gibi teknik servis uygulamalarına ek olarak yedek parça ve aksesuar temini hususunda sahip olduğunuz markanın kalitesine yakışır seçenekler sunarız. Arçelik servisi, üstün kaliteli ve hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmeti sunmaktadır.