Beyaz eşya ürünlerinde lider olan Arçelik marka çamaşır makinalarının tamir ve bakım servis hizmetlerini İstanbul Arçelik Servisi olarak vermekteyiz. Çamaşır makinaları evlerimizin en önemli beyaz eşyaları arasına girmektedir. Bu nedenle arızalanma durumunda bir an önce arızanın giderilmesi ve kalıcı bir çözüme ulaşılması gerekmektedir. İstanbul da birçok noktada sağlamış olduğumuz geniş hizmet ağımızla her türlü modeldeki Arçelik Çamaşır Makinası tamir ve bakım servisini en hızlı ve garantili bir şekilde yapmaktayız. Arçelik Servis konusunda orijinal yedek parça kullanıyoruz.

Çamaşır makineleri genelde elektronik ve elektrikli kısımlarında oluşan bozulmalardan dolayı arıza verebilmektedirler. Çamaşır makinalarının devamlı ve şiddetli bir şekilde çalışması sonucunda bu tarz arızalar oluşabilmektedir. Bu arızaları ev ortamında düzeltilmesi mümkün olmadığından teknik servis çağrılması zorunludur. Alanında uzman personeliyle İstanbul Arçelik çamaşır makinası servisimiz siz değerli müşterilerine en kaliteli ve en uygun hizmeti sunmaktadır.

Arçelik servisimiz sadece arızalı çamaşır makinelerine değil aynı zamanda ev taşınma sonrasındaki makinenizin montajı içinde bizi arayabilirsiniz. Makinenize doğru bir biçimde montajlayarak, sorunsuz bir şekilde size teslim ediyoruz. Montajı yapılan makinenin sağlıklı bir şekilde çalışması için gerekli denemeleri gerçekleştiriyoruz. Sorunsuz bir çalışma sağlayan makine ile hizmeti tamamlayarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz