İstanbul Arçelik bulaşık makinesi servisi olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Gerekli tamir bakım hizmetleri ile Arçelik bulaşık makinanızı ilk günkü performansına kavuşturuyoruz. Uzman teknik personelimiz ile arızalanan Arçelik bulaşık makinanıza hızlı ve çözüm odaklı olarak tüm arıza ve onarımlarını orijinal yedek parçalar kullanarak çözüyoruz.

Bulaşık makinelerin çok kullanılan beyaz eşyalardandır. Uzun süre suyla ve elektrikle sürekli çalışır durumda olduklarından belli bir süre sonra bakıma ihtiyaçları olacaktır. Özellikle sudaki kireç yüzünden iç aksamlarda kireçlenmeler ve tortu birikmesi sorunları olmaktadır. Bu sorunlar makinenizin ömrünü kısaltan sorunlardır. En çok karşılaşılan sorunlar makinenizin deterjan almaması, su akıtması, çok gürültülü çalışması, su almaması, kirli suyu dışarıya vermemesi, ikaz lambalarının yanması gibi sorunlardır. .

Arçelik bulaşık makinası servisi olarak daima müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız, servis konusunda her zaman müşterisinin yanında olmuştur. Konusunda uzman teknik personelimizle size hızlı ve garantili çözümler sunmaktayız. Makinanızın ilk günkü gibi performanslı çalışması için müşteri temsilcilerimizi arayıp servis hizmeti talep edebilirsiniz.